kastanI letos v období nadcházejícího podzimu pořádáme ve spolupráci s mysliveckým sdružením Malá Lečice sběr kaštanů a žaludů. Nasbírané a vyloupané kaštany a žaludy můžete nosit do školy. Sběrná nádoba je umístěna ve vstupních šatnách. Pytle s kaštany si páni myslivci budou průběžně odvážet k uskladnění a v zimních měsících s nimi budou přikrmovat zvěř v okolních lesích. Udělejte si s dětmi výlet či procházku a kaštánky a žaludy přineste do školy - děkujeme !

kastanI letos v období nadcházejícího podzimu pořádáme ve spolupráci s mysliveckým sdružením Malá Lečice sběr kaštanů a žaludů. Nasbírané a vyloupané kaštany a žaludy můžete nosit do školy. Sběrná nádoba je umístěna ve vstupních šatnách. Pytle s kaštany si páni myslivci budou průběžně odvážet k uskladnění a v zimních měsících s nimi budou přikrmovat zvěř v okolních lesích. Udělejte si s dětmi výlet či procházku a kaštánky a žaludy přineste do školy - děkujeme !

ZŠ Davle navázala spolupráci se zkušenou speciální pedagožkou Mgr. Lindou Staňkovou. Služby Mgr. Staňkové jsou určeny všem dětem a jejich rodičům, kteří se potýkají s výukovými problémy a stojí o radu jak tyto problémy lépe zvládat. Pomocí širokého spektra nápravných technik a cílené dlouhodobé práce může každé dítě dosáhnout zlepšení svých vzdělávacích dovedností.
Služby Mgr. Staňkové jsou pro žáky naší školy zdarma - pro bližší informace a spojení na Mgr. Staňkovou čtete, prosím, přiložený leták.

IČO: 47005319 | (ID DS): wwnnk9y