ZÁKLADNÍ ŠKOLA DAVLE

UČÍME SE PRO ŽIVOT

Přihlášení

jidelna

Jak jsem se již v minulém článku zmínila, každý měsíc děti soutěží o něco ( oběd dle svého výběru, dezert, zmrzlinu atd.). Tentokrát to byly obědy rovnou dva. Děti, které správně odpověděly si vybraly ze třech možných variant jídel. V jejich výběru vyhrála dvě jídla a tak jsme jim musely uvařit obě jídla, aby to bylo spravedlivé.

 

Byl to: přírodní vepřový plátek s hranolky a broskvovým kompotem a pizza se šunkou a sýrem.

Musím říci, že naše paní kuchařky si opět sáhly na dno svých sil :0), protože připravit v našich podmínkách a s technologiemi, které máme k dispozici, 70kg hranolek, aby byly křupavé je opravdu nadlidský úkol. Výherní oběd se povedl a dětem moc chutnalo. Děti si chodily přidávat a uhádnete o co byl největší zájem na přidání ? Přírodní plátek to nebyl :0)

Druhým výherním obědem byla pizza. Zvolily jsme pizzu šunka, sýr, protože je u dětí nejoblíbenější. Dospělákům jsme přidaly olivy.  Pizza se nám také povedla a to jsme ji pro děti pekly poprvé. Při výdejích se nám tvořila druhá fronta na přídavky a my jsme doufaly, že nám pizza vyjde pro všechny děti i na přídavky. Máme velkou radost, že dětem chutnalo, i když víme že zdravé stravy se to ani nedotklo. Příště se polepšíme :0). Přikládám foto obědů na ukázku.

Jana Potužníková

DŮLEŽITÉ TELEFONY


kancelář školy: 257770452

ředitelka školy: 605375730

školní jídelna: 608010913

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A ODKAZY


  PRO UČITELE


 

školní email

ZŘIZOVATEL


 

Městys Davle


ADRESA ŠKOLY


Základní škola Davle

Školní 96, 252 06 Davle

email: reditel@zs-davle.cz


IČO: 47005319 | (ID DS): wwnnk9y

Číslo účtu: 0383735329/0800

REDIZO: 600053407

Copyright © 2013 - 2016 Základní škola Davle | Všechna práva vyhrazena | 

Informace o webu | zpětná vazba |