ZÁKLADNÍ ŠKOLA DAVLE

UČÍME SE PRO ŽIVOT

Přihlášení

logoSe pro žáky 6.A a 8.třídy stalo náplní výuky. Není nutné sedět stále ve škole, abyste se dozvěděli něco nového. Jedinečným zážitkem pro nás tedy byla exkurze do zmíněného muzea. Kombinace zábavy a poznávání se zdařila.

 

Na stránkách www.museumsmyslu.cz se píše: „Co je to Muzeum smyslů?

MUZEUM SMYSLŮ je domovem zážitků, které probudí vaše smysly a inspirují vás k tomu, abyste objevovali více, a tedy i více cítili. Zažijte nepředstavitelné, vyzkoušejte si svět plný pocitů a neuvěřitelných optických iluzí a otestujte své smysly v tomto výjimečném muzeu. V místě, které je jak zábavné tak vzdělávací, bláznivé tak i racionální.“

 

Jejich propgace si nevymýšlela, nepřibarvovala. Muzeum můžeme jen doporučit.

Lucka B:

Dne 19.4.2018 jsme byli v Muzeu smyslů v Praze. Je plné klamů a věcí, které byste ani nevěděli, že jsou takové, jaké jsou. Byly tam třeba 3D obrázky. Maska, která na vás kouká ze všech stran, nekonečný pokoj, obrácená koupelna a spousta dalších skvělých věcí. Přeci jen se mi nejvíc líbilo lože z hřebíků. Měli jsme i průvodkyni, která nám vše vysvětlila a ukázala, jak vše funguje. Zkusili jsme si i vyplnit kvíz. Bylo to prostě skvělé a moc jsem si to užila.

Vojta O: Muzeum smyslů – dobrý výlet. Hlavně postel s hřebíky, kvíz a místnost, kde se vše  s vámi točilo. Chtěl bych tam jet znovu.

 

DŮLEŽITÉ TELEFONY


kancelář školy: 257770452

ředitelka školy: 605375730

školní jídelna: 608010913

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A ODKAZY


  PRO UČITELE


 

školní email

ZŘIZOVATEL


 

Městys Davle


ADRESA ŠKOLY


Základní škola Davle

Školní 96, 252 06 Davle

email: reditel@zs-davle.cz


IČO: 470053197 | DIČ: CZ47005319

(ID DS): wwnnk9y

Číslo účtu: 0383735329/0800

REDIZO: 600053407

Copyright © 2013 - 2016 Základní škola Davle | Všechna práva vyhrazena | 

Informace o webu | zpětná vazba |