ZÁKLADNÍ ŠKOLA DAVLE

UČÍME SE PRO ŽIVOT

Přihlášení

ageo

Již druhý rok se pravidelně scházíme s několika kluky z 5. tříd, které spojuje záliba ve zkoumání neživé složky přírody – zejména minerálů a hornin. Výsledek jednoho dlouhodobého projektu bychom vám nyní chtěli představit. Jedná se o geologickou skříňku – sbírku nerostů a hornin, jejíž součástí je tištěný teoretický průvodce demonstrovanými vzorky.

Číst dál...

dekujiVšichni jsme se ve zdraví a s úsměvem vrátili z týdenního pobytu v Krkonoších. Byl to týden plný sportu, dobré nálady a společných chvilek malých i větších lyžařů a snowboardistů. V kanceláři školy máme bedýnku s oblečením, které si děti nerozebraly - pokud něco postrádáte, přijďte se podívat. Máme tu i několik lyžařských hůlek. Pokud v taškách svých dětí najdete něco, co není vaše, prosím, přineste tyto přebytky též do kanceláře. 

5

Herci z anglického divadla přizvali na svou pomyslnou cestu po Anglii žáky z 2. stupně.

Anglický mladík se seznámí v Praze s dívkou z východní Evropy a pozve ji na poznávací výlet do své země. Ocitneme se s nimi v letadle a  slyšíme hlášení pilota i stevarda, které zní opravdu jako ve skutečnosti. Poté navštívíme s naším párem Stonehenge, Hastings, Cantenbury a Londýn.

Číst dál...

DŮLEŽITÉ TELEFONY


kancelář školy: 257770452

ředitelka školy: 605375730

školní jídelna: 608010913

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A ODKAZY


  PRO UČITELE


 

školní email

ZŘIZOVATEL


 

Městys Davle


ADRESA ŠKOLY


Základní škola Davle

Školní 96, 252 06 Davle

email: reditel@zs-davle.cz


IČO: 470053197 | DIČ: CZ47005319

(ID DS): wwnnk9y

Číslo účtu: 0383735329/0800

REDIZO: 600053407

Copyright © 2013 - 2016 Základní škola Davle | Všechna práva vyhrazena | 

Informace o webu | zpětná vazba |