ZÁKLADNÍ ŠKOLA DAVLE

UČÍME SE PRO ŽIVOT

Přihlášení

mydlo rostlinne spiraly citrusMýdlo má doma jistě každý z nás, ale jestlipak jste se někdy zamysleli nad tím, jak se takové mýdlo vyrábí, krájí, balí… a ještě všelijak upravuje, nežli se dostane do obchodu, kde si je můžeme koupit. A právě to a ještě mnoho dalšího se vydali naši prvňáčci zjistit do Mýdlárny v Chrustenicích.

Číst dál...

mikulasPrvňáčci už mají za sebou více než tři měsíce usilovné školní práce… a výsledky jejich snažení jsou již dobře patrné! První písmenka a slabiky zdobící stránky písanek jsou čím dál tím úhlednější a k dokonalosti jim chyběl jen malý krůček. A právě ten jim pomohla udělat mikulášská nadílka! Od Mikuláše začínáme totiž psát skutečným perem!

Číst dál...

mikulasPrvňáčci už mají za sebou více než tři měsíce usilovné školní práce… a výsledky jejich snažení jsou již dobře patrné! První písmenka a slabiky zdobící stránky písanek jsou čím dál tím úhlednější a k dokonalosti jim chyběl jen malý krůček. A právě ten jim pomohla udělat mikulášská nadílka! Od Mikuláše začínáme totiž psát skutečným perem!

Číst dál...

DŮLEŽITÉ TELEFONY


kancelář školy: 257770452

ředitelka školy: 605375730

školní jídelna: 608010913

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A ODKAZY


  PRO UČITELE


 

školní email

ZŘIZOVATEL


 

Městys Davle


ADRESA ŠKOLY


Základní škola Davle

Školní 96, 252 06 Davle

email: reditel@zs-davle.cz


IČO: 47005319 | (ID DS): wwnnk9y

Číslo účtu: 0383735329/0800

REDIZO: 600053407

Copyright © 2013 - 2016 Základní škola Davle | Všechna práva vyhrazena | 

Informace o webu | zpětná vazba |