ZÁKLADNÍ ŠKOLA DAVLE

UČÍME SE PRO ŽIVOT

Přihlášení

knizka

S radostí oznamujeme, že zásilka nových knih do Malé školní knihovny ZŠ Davle už dorazila! Nové knižní přírůstky právě teď třídíme, balíme do ochranných obalů, opatřujeme štítky a čárovými kódy a postupně zadáváme do knihovního systému. Na této práci se podílejí i žáci 9.ročníku pod vedením své třídní paní učitelky Radky Limprechtové. Díky všem deváťákům a deváťačkám, stejně jako paní učitelce, za velkou pomoc!

Už se moc těšíme, až všechny krásné nové publikace, romány, básně i povídky českých i zahraničních autorů vyskládáme na regály knihovničky!

Jak už víte, těšit se Vaše děti mohou například na klasiky vědeckofantastické a detektivní literatury jako jsou Jules Verne, Agatha Christie nebo Edgar Alan Poe. Ale také na trháky jako je Zaklínač, Zlodějka knih, Harry Potter a nebo komixy Jirka Král, Dogman či Obrázky z moderních čsl.dějin. Moderní žánry a díla pak vyvažují díla světové literatury od Tolstého, Puškina, Dostojevského, Huga, Wilda, Exupéryho, Shakespeara, Styrona Goetheho, Austenové, sester Bronteových či Camuse. Českou klasiku zastupují namátkou knihy K.Čapka, L.Fukse, B.Hrabala, P.Kohouta, A.Lustiga, Zd. Svěráka, J.Otčenáška, J.Nerudy, J.Škvoreckého a mnohých dalších.

Těšíme se na stále více a více se zaplňující přihrádky naší knihovny a jsme rádi, že už nyní děti knihovnu hojně navštěvují a využívají!

Díky vám všem!

Pavla Charvátová

DŮLEŽITÉ TELEFONY


kancelář školy: 257770452

ředitelka školy: 605375730

školní jídelna: 608010913

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A ODKAZY


  PRO UČITELE


 

školní email

ZŘIZOVATEL


 

Městys Davle


ADRESA ŠKOLY


Základní škola Davle

Školní 96, 252 06 Davle

email: reditel@zs-davle.cz


IČO: 470053197 | DIČ: CZ47005319

(ID DS): wwnnk9y

Číslo účtu: 0383735329/0800

REDIZO: 600053407

Copyright © 2013 - 2016 Základní škola Davle | Všechna práva vyhrazena | 

Informace o webu | zpětná vazba |