ZÁKLADNÍ ŠKOLA DAVLE

UČÍME SE PRO ŽIVOT

Přihlášení

algebra 1238600 960 720Jelikož se našim osmákům blíží rozhodování o volbě budoucího studia na středních školách, využili jsme pro rozšíření jejich obzorů možnost zúčastnit se projektových dnů Střední školy průmyslové a stavební Josefa Gočára v Praze. Na několik hodin jsme se tak zapojili do života školy. Důkladně jsme se seznámili s rozlehlým prostředím školních budov a nabízenými studijními obory, vyzkoušeli si projektování ve 3D a navštívili jsme chemickou laboratoř, kde pro nás měli studenti 3. ročníku připraveno několik poutavých chemických pokusů. Několik postřehů našich žáků si můžete přečíst dále.

 

Děkujeme pí. uč. Limprechtové za zprostředkování návštěvy školy.

Jana Hladká a Svatava Chrastilová

„Prohlídka SPŠSJG byla zajímavá. Bylo super si vyzkoušet – pro nás – nový program Archicad a navrhnout si svůj vlastní dům. Když jsme tam jeli tak mě ani nenapadlo, že by sem si mohla zkusit pracovat s takovým programem. A o to víc mě překvapilo to, že nás nechali pracovat s programem za 130 000 KČ. Jejich škola je celkem hezká, jak zvenku tak i zevnitř. Zdála se mi velká a myslím si, že bych se tam ztratila. Byli tam příjemní lidé. A jsem ráda, že jsem tam jela.“ N. Malá 8.A

„Na střední škole to bylo zajímavé, programování mě bavilo a učitel byl hodný a milý. Kdyby mě tento obor zajímal, tak na tu školu asi půjdu, ale jelikož mě to nezajímá, tak asi ne. Projektování ve 3D byla rozhodně zajímavá zkušenost, vůbec bych nečekal, že program na projektování bude tak drahý. Škola byla taky dobrá, ale moc velká. Moc se mi nelíbilo to, jak nebyly ve třídách interaktivní tabule, ale to se dá přežít. Za mě to bylo teda fajn a určitě bych si to projektování vyzkoušel znova.“ J. Hrabě 8.A

„Dne 10.4 jsme byli se podívat na střední škole Josefa Gočára. Škola byla zajímavá, už na první pohled měla krásnou nejspíše i novou fasádu. Šli jsme do počítačové místnosti, kde jsme v počítačovém programu jménem ARCHICAD modelovali dům podle vlastních představ. Byla dost zajímavá zkušenost modelovat v 3D programu.“ Ant. Hasil, 8.A

„… Poslední část se konala po celé škole, měli jsme za úkol odpovědět na otázky, které byly umístěny po celé škole. Soutěž vyhrála moje skupina a vyhráli jsme flash disk.“ Jakub H., 8. B

„… Nejvíc ze všeho mě bavilo stavění 3D domu.“ Marek R., 8. B

„… Začali jsme si všímat okolí, tak i studentů, kteří k našemu údivu chodili v montérkách…“ Veronika P., 8. B

„… Myslím si, že pro někoho byla návštěva školy velkým plusem, jestliže se chystá na tuhle školu nebo na školu zaměřenou tímto směrem…“ Simona D., 8. B

DŮLEŽITÉ TELEFONY


kancelář školy: 257770452

ředitelka školy: 605375730

školní jídelna: 608010913

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A ODKAZY


  PRO UČITELE


 

školní email

ZŘIZOVATEL


 

Městys Davle


ADRESA ŠKOLY


Základní škola Davle

Školní 96, 252 06 Davle

email: reditel@zs-davle.cz


IČO: 47005319 | DIČ: CZ47005319

(ID DS): wwnnk9y

Číslo účtu: 0383735329/0800

REDIZO: 600053407

Copyright © 2013 - 2016 Základní škola Davle | Všechna práva vyhrazena | 

Informace o webu | zpětná vazba |