ZÁKLADNÍ ŠKOLA DAVLE

UČÍME SE PRO ŽIVOT

Přihlášení

letoDobré ráno všem, věřím a doufám, že všichni prožíváte pohodové a odpočinkové prázdniny ve zdraví a se svými rodinami a přáteli. Čas, který společně s vašimi dětmi věnujete výletu na zajímavá místa, výjezdu na kole či raftu nebo příjemnému lenošení s knížkou a povídáním, je nejlepší investicí do dalších měsíců, jejichž náročnost nyní jen těžko odhadovat. Ať každý váš prázdninový či dovolenkový den je bohatý na radost ze společného bytí. Ať v každém prožitém dni společně najdete radost a smysl. A dejte si dobrou zmrzlinu. 

Číst dál...

cyklista1Ve středu dopoledne jsme vyrazili do blízkého okolí, odpoledne absolvovala naše družstva cyklistický orienťák. Objet 14 bodů podle mapy a plnit olympijské otázky a úkoly nebylo vůbec jednoduché, ale s výzvou se poprali na jedničku. Ve čtvrtek jsme vyrazili na druhý celodeňák. Někdo do Kutné Hory, někdo do Zruče, ale většina do zábávního parku Heroland, kde se vyblbli nejen děti :-) V noci byla bojovka. Dnes už jsme stihli vaření v přírodě, jdeme se koupat a vyrazíme na poslední zmrzlinu. Večer nás čeká tradiční jarmark a táborák s kytarou. Zítra vyrážíme kolem 10:00 a pokud to dobře pojede, budeme v Davli po půl dvanácté. Fotky najdete v přiložené galerii:-)

Číst dál...

cyklista1Posíláme veselé pozdravy ze Zbraslavic. V pondělí jsme vyrazili na celodenní výlet. Naše družstva navštívila Kutnou Horu, Zruč nad Sázavou a další zajímavé cíle. Večer jsme opékali davelské buřtíky. Za zařízení a dovoz děkujeme paní Dolejší a paní Hájkové:-)

Úterý byl odpočinkový den. Dopoledne jsme splnili tradiční stezku cyklistické zručnosti a zazávodili v cyklistické časovce. Po obědě (byl segedín) jsme začali vyrábět táborová trička, dojeli jsme si na zmrzlinu a hráli hry. Večer nás čekalo další olympijské klání v týmech. Těšíme se na zítra, kdy nás kromě výletu čeká i cyklistický orieňták. Zdravíme domů! Fotky v přiložené fotogalerii.

Číst dál...

DŮLEŽITÉ TELEFONY


kancelář školy: 257770452

ředitelka školy: 605375730

školní jídelna: 608010913

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A ODKAZY


  PRO UČITELE


 

školní email

ZŘIZOVATEL


 

Městys Davle


ADRESA ŠKOLY


Základní škola Davle

Školní 96, 252 06 Davle

email: reditel@zs-davle.cz


IČO: 47005319 | DIČ: CZ47005319

(ID DS): wwnnk9y

Číslo účtu: 2201841876/2010

REDIZO: 600053407

Copyright © 2013 - 2016 Základní škola Davle | Všechna práva vyhrazena | 

Informace o webu | zpětná vazba |