cyklista1Zdravíme podruhé z Pecky! V pondělí nás neminul první celodenní výlet. Počasí nám přálo, bylo příjemně a my jsme vyrazili na exkurzi do Miletína do výrobny Hořických trubiček. Velmi zasvěcená paní nám povyprávěla krátce o historii vzniku této delikatesy, nahlédli jsme do výroby a měli jsme možnost si stočit svou vlastní trubičku. Potom se každá skupina vydala svou vlastní cestou. Někteří dojeli až na přehradu Les království, jiní to vzali přes Hořice a další jen tak lesem zpět do tábora. V úterý byl odpočinkový den, dopoledne jsme absolvovali cyklistickou stezku zručnosti a uvařili jsme si polévku na ohni. Odpoledne jsme obsadili zdejší koupaliště. Večer jsme hráli hry v týmech a opékali buřtíky. Dnes dopoledne byl na programu závod do vrchu, už známe nejlepšího vrchaře tábora, na kterého večer čeká skvělá odměna! Po závodě jsme si vyrobili táborová trička, každý podle svého gusta:-) Vysoké teploty nám nedovolí velkou fyzickou zátěž, a tak odpoledne jen tak lehce provětráme kola a budeme znovu zkoušet vodu zdejšího bazénu. Vy se máte možnost pokochat fotkami v přiložené galerii, zdravíme domů!