2. dubna se děti ze školní družiny vydaly navštívit čokoládovnu v Šestajovicích. Tvoření s čokoládou se jim moc líbilo, hlavně dojídání zdobících materiálů, jahůdek a marsmalownů a zbylé čokolády z kelímků. Zkusily si také samostatné nakupování a určitě utratily všechno, co jim rodiče dali. Počasí výletníkům přálo a dovádění na minifarmě si také užili. Děti byly spokojené a zpáteční cesta byla pro některé děti doslova ukolébavá.
Školní družina Vás srdečne zve dne 4. 4. 2025 od 15 hodin na tvořivé workshopy s jarní a velikonoční tématikou. Jako při každém našem workshopu si vyzkoušíte různé techniky vyrábění, vyrobíte si velikonoční dekorace a mimo jiné také ochutnáte něco dobrého.
V pátek 14. března se jedno oddělení družiny vydalo na výlet do Prahy. Vyzkoušeli jsme si dopravu MHD. Navštívili jsme knihovnu ve Strahovském klášteře a oddělení darů a kuriozit. Z nádherné knihovny se dětem nechtělo odcházet, prý to tam vypadá jako v pohádce! Z kláštera jsme zamířili přes Pohořelec, kde jsme potkali sochu Tycha Brahe, k Černínskému paláci a Loretě. Měli jsme štěstí a časově jsme stihli zdejší zvonění, to byl další velký zážitek! Od Lorety je to už jen kousek k Novému Světu, kde jsme "lovili" domovní znamení a vyplňovali křížovku.