Les Hur na vzduch finln page 001

V pátek 18. října jsme v naší škole zahájili celoroční téma s názvem LES – HURÁ NA VZDUCH. Stejně jako v minulých letech, kdy jsme se věnovali vodě, půdě a slunci, nás během roku čeká několik společných projektů, úkolů a akcí, o kterých vás budeme informovat i zde – na webu školy.

 

Rok lesa odstartoval hned na několika úrovních – slavnostním hlášením, lesními písničkami, společným zasazením „lípy svobody“ (viz článek a fotografie: http://www.zs-davle.cz/index.php/skola/spolupracujeme/54-skolni-aktuality-2019-2020/881-tricet-let-svobody-nejen-v-davelske-skole-zaciname-lipou#), povídáním o stromech a aktivitami s lesní tematikou. Nechybělo představení školního plakátu, předání dárků a prvních úkolů třídám – pořídit fotografii třídy reflektující naše letošní motto a ztvárnit jakoukoliv výtvarnou technikou strom, les. Na výstavu obou výstupů se můžeme těšit v prostorách tříd, školních chodeb a stávající jídelny během zimních měsíců.

Děkujeme pí. uč. Novákové za výrobu plakátu, p. uč. Farrowovi za zařízení dřevěných rámů na fotografie, členům Ekotýmu a všem ostatním, kteří se podíleli na přípravě a realizaci dalšího krásného dne v naší škole. 

 
Za EVVO tým Jana Hladká

Les Hur na vzduch finln page 001