ZÁKLADNÍ ŠKOLA DAVLE

UČÍME SE PRO ŽIVOT

Přihlášení

myslím 1Deváté třídy naší základní školy se po složení přijímacích zkoušek na střední školy zapojují do zajímavých projektů, které si samy navrhly a začínají je realizovat. Cílem je zorganizovat si práci ve skupině lidí, plánovat si, co všechno za materiál budou k činnostem potřebovat, ale také dát požadavky na patřičná místa – tedy ke svým garantům. Plánování se stalo důležitou součástí a také je nutné mít představu, jakého výsledku práce by chtěli dosáhnout. Projekty jsou různorodé a prospěšné pro školu i okolí.

Jedna skupina plánuje vernisáž svých výtvarných děl, nebo tvorbu třídního tabla. Další skupina se rozhodla pro renovaci altánu v parku nedaleko školy, kde často tráví polední přestávky. Třetí velká skupina se věnuje výzdobě školy podle zadání naší estetickou komisí. Jiná skupina tvoří taburety do chill zóny, kde si žáci budou moci odpočinout a povídat si. Taburety budou vyrobeny z recyklovaných materiálů. Dále se pracuje na školení pro ostatní žáky i vyučující v 3D tisku, kterého se zhostil jeden ze zkušených žáků.

Všechny projekty jsou úspěšně rozběhnuté a deváťáci si je začínají užívat. Nejenže si procvičí své dovednosti a kreativitu, ale také posílí své vztahy a spolupráci. 

O dalším průběhu vás budeme informovat.

DŮLEŽITÉ TELEFONY


kancelář školy: 257770452

ředitelka školy: 605375730

školní jídelna: 608010913

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A ODKAZY


  PRO UČITELE


 

školní email

ZŘIZOVATEL


 

Městys Davle


ADRESA ŠKOLY


Základní škola Davle

Školní 96, 252 06 Davle

email: reditel@zs-davle.cz


IČO: 47005319 | DIČ: CZ47005319

(ID DS): wwnnk9y

Číslo účtu: 2201841876/2010

REDIZO: 600053407

Copyright © 2013 - 2016 Základní škola Davle | Všechna práva vyhrazena | 

Informace o webu | zpětná vazba |