ZÁKLADNÍ ŠKOLA DAVLE

UČÍME SE PRO ŽIVOT

Přihlášení

stavgram9V pátek 7. června se postupně naši osmáci a deváťáci zapojili do testování projektu Stavební Gramotnost, který je určený pro žáky základních škol a gymnázií. Během 60 minut se žáci seznámili s příběhem stavebnictví, které provází lidstvo od jeho počátku. Stavebnictví bylo představeno jako obor s velkou historií, obor plný výzev a příležitostí k zajímavému budoucímu uplatnění, které není zdaleka tolik ohrožené nástupem umělé inteligence. Na závěr si děti zasoutěžily a podělily se o své postřehy a podněty k přednášce.

 

Postřehy z 8. třídy

„Dozvěděl jsem se obrovské množství informací o stavebnictví, které jsem absolutně nevěděl, např. kolik se postaví domů za den nebo kolik tun betonu se spotřebuje za den. A pak na konci mě bavil Kahoot.“

„Mně se tahle přednáška líbila moc. Čekala jsem, že to bude nudný, ale nakonec mě to bavilo a pochytila jsem z toho spoustu zajímavých informací.“

„Líbila se mi prezentace, protože byla velmi dobře zpracovaná. Dozvěděl jsem se hodně o stavebnictví a za mě velmi dobré.“

„Dnešní přednášku hodnotím opět kladně, tento pán má velmi kvalitně zpracovanou prezentaci i výstup. Nejvíce se mi líbila přednáška o AI, ale dnešní se stavebnictvím je hned na 2. místě. Těším se na další.“

„Rozhodně prezentace byla srozumitelná, dobře zpracovaná. Borec byl sympaťák. Užil jsem si to a klidně bych šel na další prezentaci od tohoto pána.“

DŮLEŽITÉ TELEFONY


kancelář školy: 257770452

ředitelka školy: 605375730

školní jídelna: 608010913

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A ODKAZY


  PRO UČITELE


 

školní email

ZŘIZOVATEL


 

Městys Davle


ADRESA ŠKOLY


Základní škola Davle

Školní 96, 252 06 Davle

email: reditel@zs-davle.cz


IČO: 47005319 | DIČ: CZ47005319

(ID DS): wwnnk9y

Číslo účtu: 2201841876/2010

REDIZO: 600053407

Copyright © 2013 - 2016 Základní škola Davle | Všechna práva vyhrazena | 

Informace o webu | zpětná vazba |