Přihlášení
4.B po výletě na Vyšehrad přespala 15.5. ve škole.Hráli jsme hry a večer si zašli na kebab...po dlouhém večerním povídání jsme nakonec kolem 23.hodiny usli :)
Byl to prima !
4.B po výletě na Vyšehrad přespala 15.5. ve škole.Hráli jsme hry a večer si zašli na kebab...po dlouhém večerním povídání jsme nakonec kolem 23.hodiny usli :)
Designed by Martin Jurů.