dekujiPobyt davelských školáků na Richtrových boudách v Krkonoších je úspěšně za námi. Děti se osvěžené horským vzduchem a plné zážitků v pořádku vrátily z hor a zítra je opět čekají školní radosti a povinnosti. VELKÉ DÍKY za skvělou péči patří všem dospělým členům týmu Marušce Rýdlové, Milaně Liškové, Monice Vrbovcové, Romance Houdkové, Jitce Dupalové a super sporťákovi Michalovi Bílému. Moc děkujeme také skvělé partě rodičů z Petrova, která tradičně finančně pomohla s pořízením cen a medailí a paní Renatě Dobešové, která přispěla všem dětem na lahodné zmrzlinové poháry. A pro velký úspěch akce již nyní hlásíme - za rok jedeme na Richtrovky zas!

detiV davelské škole již pátým rokem spravujeme Podpůrný fond určený žákům naší školy, jejichž rodiny jsou v tíživé finanční a leckdy i životní situaci.
V roce 2016 vložili dárci do fondu příspěvky v celkové výši 19 300 Kč. Prostředky fondu jsme v roce 2016 použili v souladu s pravidly fondu na úhradu školních výletů, odpoledních kroužků a školy v přírodě pro žáky naší školy, jejichž rodiny si tyto výdaje aktuálně nemohou dovolit.

Číst dál...

brankaMoc děkuji manželům Hessingovým za výrobu branky a davelské radnici za zajištění její instalace. Naši školáci to tak mají nyní mnohem blíž do krásného davelského parku a do venkovní učebny. Cesta do parku je nyní nejen kratší, ale také bezpečnější. VELKÉ DÍKY !!!

IČO: 47005319 | (ID DS): wwnnk9y