srdceDěkuji za všechny potřebné davelské školáky manželům Cermanovým z Davle. Jejich vlastní děti už dospěly a tak naši školu sledují jen zpovzdálí. Oslovila je možnost konkrétní pomoci dětem, jejichž rodiny jsou v tíživé situaci. Zvážili svoje možnosti pomoci a za pár dní přišli do školy s velkou krabicí plnou školních potřeb - od tužek a per po nůžky a barevné papíry. Tento praktický dar umožní paní učitelkám doplnit prázdné školní batohy tam, kde je potřeba. Moc Cermanovým děkujeme.

cerman

dekujiPobyt davelských školáků na Richtrových boudách v Krkonoších je úspěšně za námi. Děti se osvěžené horským vzduchem a plné zážitků v pořádku vrátily z hor a zítra je opět čekají školní radosti a povinnosti. VELKÉ DÍKY za skvělou péči patří všem dospělým členům týmu Marušce Rýdlové, Milaně Liškové, Monice Vrbovcové, Romance Houdkové, Jitce Dupalové a super sporťákovi Michalovi Bílému. Moc děkujeme také skvělé partě rodičů z Petrova, která tradičně finančně pomohla s pořízením cen a medailí a paní Renatě Dobešové, která přispěla všem dětem na lahodné zmrzlinové poháry. A pro velký úspěch akce již nyní hlásíme - za rok jedeme na Richtrovky zas!

brankaMoc děkuji manželům Hessingovým za výrobu branky a davelské radnici za zajištění její instalace. Naši školáci to tak mají nyní mnohem blíž do krásného davelského parku a do venkovní učebny. Cesta do parku je nyní nejen kratší, ale také bezpečnější. VELKÉ DÍKY !!!