--- Anketa ZŠ Davle ---

dekujiPobyt davelských školáků na Richtrových boudách v Krkonoších je úspěšně za námi. Děti se osvěžené horským vzduchem a plné zážitků v pořádku vrátily z hor a zítra je opět čekají školní radosti a povinnosti. VELKÉ DÍKY za skvělou péči patří všem dospělým členům týmu Marušce Rýdlové, Milaně Liškové, Monice Vrbovcové, Romance Houdkové, Jitce Dupalové a super sporťákovi Michalovi Bílému. Moc děkujeme také skvělé partě rodičů z Petrova, která tradičně finančně pomohla s pořízením cen a medailí a paní Renatě Dobešové, která přispěla všem dětem na lahodné zmrzlinové poháry. A pro velký úspěch akce již nyní hlásíme - za rok jedeme na Richtrovky zas!

brankaMoc děkuji manželům Hessingovým za výrobu branky a davelské radnici za zajištění její instalace. Naši školáci to tak mají nyní mnohem blíž do krásného davelského parku a do venkovní učebny. Cesta do parku je nyní nejen kratší, ale také bezpečnější. VELKÉ DÍKY !!!

Moc děkuji všem rodičům, kteří věnovali sladké i věcné odměny, medaile a diplomy našim žáčkům, kteří týden pobývali na škole v přírodě na Richtrových boudách. Speciální dík patří panu Michalovi Bílému, který nezištně a s nadšením vyrazil s týmem naší školy jako instruktor snowboardingu a pracovitý organizátor zimních davelympijských her. Děkujeme !!!

IČO: 47005319 | DIČ: CZ47005319

(ID DS): wwnnk9y