V pátek 16. 5. vyrazila družina do Koněpruských jeskyní. Obě dvě skupiny si prohlídku podzemím moc užily. Krápníky všechny uchvátily a někdo dokonce ochutnával vodu z krápníků - prý je lepší než doma z kohoutku. Všechny děti si nakoupily suvenýry v obchůdku a dokonce se jim podařilo najít krásné zkameněliny. Počasí nám přálo a výlet si všichni moc užili.
V pátek 4. 4. ve školní družině proběhl další workshop s názvem Mami, tati, pojďte si hrát...Tentokrát se tvořilo na téma Velikonoce. Celé odpoledne se jedlo, pilo, tvořilo a hlavně jsme všichni strávili krásné společné odpoledne! Děti nevěděly, co mají vyrábět dřív, rodiče i my jsme pomáhali, co nám síly stačily. S naprostou jistotou můžeme říct, že všichni odcházeli domů s plnou náručí výrobků. Děkujeme za hojnou účast a těšíme se na další společné chvíle!
