ZÁKLADNÍ ŠKOLA DAVLE

UČÍME SE PRO ŽIVOT

Přihlášení

 

Slečna Veronika Petrová dnes navštívila naši školu, aby si popovídala s žáky druhého stupně o současném životním stylu, sportu, ekologii, cestování a alternativních možnostech v sebevzdělávání. Celé povídání obohatila o svůj pestrý životní příběh včetně fotografií ze svých zahraničních cest, které směřovaly například do buddhistického chrámu v Thajsku, kde se zúčastnila několikatýdenního meditování, dále jako účastnice vojenského výcviku (česká reality show Operace Izrael) v Izraeli zaujala žáky svými zážitky z drsných válečných podmínek a také povyprávěla o své cestě do Indonésie, kde v deštných pralesech pomáhala společně s ekologickou organizací Green Life - www.pralesdetem.cz)

Cílem celé besedy bylo ukázat žákům základní školy, že veškeré znalosti, které děti ve škole čerpají, se dají využít i v praxi a po celém světě. Symbolickým příspěvkem všichni zúčastnění žáci přispěli na indonéský prales, což bude oceněno i specielním certifikátem, který naše škola obdrží :)

DŮLEŽITÉ TELEFONY


kancelář školy: 257770452

ředitelka školy: 605375730

školní jídelna: 608010913

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A ODKAZY


  PRO UČITELE


 

školní email

ZŘIZOVATEL


 

Městys Davle


ADRESA ŠKOLY


Základní škola Davle

Školní 96, 252 06 Davle

email: reditel@zs-davle.cz


IČO: 47005319 | (ID DS): wwnnk9y

Číslo účtu: 0383735329/0800

REDIZO: 600053407

Copyright © 2013 - 2016 Základní škola Davle | Všechna práva vyhrazena | 

Informace o webu | zpětná vazba |