ZÁKLADNÍ ŠKOLA DAVLE

UČÍME SE PRO ŽIVOT

Přihlášení

dinoparkKaždý dobře ví, že je docela něco jiného učit se ve škole o nějakém tvorovi, prohlížet si jej na obrázku, číst si o něm v encyklopedii nebo třeba i koukat na přírodovědný dokument… a vidět to samé zvíře na vlastní oči. A což teprve zvíře, které žilo na naší planetě před dávnými a dávnými lety a dnes už ho v přírodě nepotkáte, i kdybyste sjezdili celý svět! Žáci 3.A, 4.A a 5.A se v pondělí vydali na výpravu za poznáním do plzeňského Dinoparku či ZOO.

 

V krásné zoologické zahradě se zvídavým pozorovatelům předvedla celá řada zvířat, o nichž se v prvouce či přírodovědě v tomto školním roce učili, ale i spousta dalších živočichů, o jejichž existenci mnohé děti dosud ani neslyšely. V Dinoparku – jak už název napovídá – se malí dobrodruzi rázem ocitli v době dinosaurů. Mohli zde pozorovat nejen modely těchto obřích ještěrů v životní velikosti, které se často až děsivě věrohodně pohybovaly či vydávaly tajuplné zvuky pravěké přírody, ale dostali i možnost něco se o nich a jejich životě dovědět. Vyzkoušeli si archeologický výzkum, prohlédli kosterní pozůstatky a zhlédli 3D film. Na závěr se všechny děti pobavily na nejrůznějších atrakcích a nakoupily si spoustu suvenýrů, které jim budou tento vydařený školní výlet ještě dlouho připomínat!

DŮLEŽITÉ TELEFONY


kancelář školy: 257770452

ředitelka školy: 605375730

školní jídelna: 608010913

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A ODKAZY


  PRO UČITELE


 

školní email

ZŘIZOVATEL


 

Městys Davle


ADRESA ŠKOLY


Základní škola Davle

Školní 96, 252 06 Davle

email: reditel@zs-davle.cz


IČO: 470053197 | DIČ: CZ47005319

(ID DS): wwnnk9y

Číslo účtu: 0383735329/0800

REDIZO: 600053407

Copyright © 2013 - 2016 Základní škola Davle | Všechna práva vyhrazena | 

Informace o webu | zpětná vazba |