ZÁKLADNÍ ŠKOLA DAVLE

UČÍME SE PRO ŽIVOT

Přihlášení

snimek 1A je to tady!

První výsledky našeho prvního projektového dne jsou zde. Přinášíme malou ukázku z toho, co vznikalo během pondělka, kdy měly děti za úkol inscenovat se či stylizovat do podoby známého obrazu. Díla si děti vybíraly samy, hledaly na stránkách v muzeích či na internetu a svou kreativitu a fantazii využily naplno! Vyřádili se kluci, holky i paní učitelky a vy teď můžete spolu s námi obdivovat některé výtvory!

PCH a RL

 

Jak to bude probíhat?

Každé ráno zadáme ve společné online hodině úkol na dané téma, vysvětlíme a ukážeme dětem krok po kroku, co je pro ně připraveno a co by měli během dnes vymyslet, vytvořit, zvládnout. Během dopoledne děti plní své aktivity a po poledni odevzdávají (do Teams do speciálního Projektového zadání) své výtvory. Po odevzdání se pak společně opět sejdeme online vyhodnotíme a ukážeme si, jak nám to šlo!

A co vy ostatní doma?

Naplánované aktivity jsou univerzální a můžete se do nich zapojit všichni, pokud budete mít chuť, čas a náladu - rodina, sourozenci, další kamarádi… Můžete tak se svými dětmi zažít zábavu, pod kterou je ale schované i učení J. Nejpovedenější výtvory pak použijeme a uděláme z nich výstavu ve škole a další zajímavé výstupy, které si ale prozatím ponecháme jako překvapení!

Tak hurá do toho a půl je hotovo, užijte si předvelikonoční týden se svými dětmi a my se těšíme, jak to všem půjde a hlavně, že nás to všechny bude bavit a bude legrace! A nezapomeňte, že platí staré dobré pořekadlo: Cesta je cíl! :)

PCH a RL

DŮLEŽITÉ TELEFONY


kancelář školy: 257770452

ředitelka školy: 605375730

školní jídelna: 608010913

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A ODKAZY


  PRO UČITELE


 

školní email

ZŘIZOVATEL


 

Městys Davle


ADRESA ŠKOLY


Základní škola Davle

Školní 96, 252 06 Davle

email: reditel@zs-davle.cz


IČO: 47005319 | DIČ: CZ47005319

(ID DS): wwnnk9y

Číslo účtu: 2201841876/2010

REDIZO: 600053407

Copyright © 2013 - 2016 Základní škola Davle | Všechna práva vyhrazena | 

Informace o webu | zpětná vazba |