ZÁKLADNÍ ŠKOLA DAVLE

UČÍME SE PRO ŽIVOT

Přihlášení

Pozvanka Ples Davelske Skoly2023V sobotu 25. 3. 2023 se konal již třikrát odložený 8. ples davelské školy. Všichni se na něj moc těšili a přípravy byly velké. Naštěstí se vše povedlo na jedničku. Celý večer nás svou hudbou provázela osvedčená kapela Kikband. Program večera obohatily taneční vystoupení tří rozdílných skupin. Na začátku doslova vlétli do sálu rozverní školáci z 2.A, kteří se rozloučili se zimou za tónů písně Hany Zagorové. Další vystoupení patřila taneční skupině Hafla, která předvedla veselý charleston a nezapomenutelnou burlesku. Před půlnocí za zvuku melodií z Starců na chmelu obveselily svým vystoupením hosty plesu naše učitelky. Poté následovala tombola, která letos díky štedrým sponzorům byla opravdu bohatá, čítala přes 260 cen. Zábava pokračovala až do dvou do rána a tancechtiví návštěvníci si to moc užili.

Dovolte mi poděkovat všem, kteří se na přípravě plesu jakkoli podíleli. Jmenovitě pak trpělivé paní učitelce Hance Lynch, která vedla nejisté kroky členek našeho učitelského týmu při nácviku vystoupení. Děvčatům z Hafly za skvělé tance a výdrž po náročném dni. Dále paní učitelce Janě Kunclové a Markétě Vojíkové za vedení dětí při jejich vystoupení. Celým večerem nás profesionálně provedla v roli moderátorky kolegyně Pavla Charvátová, děkujeme. Děkuji také klukům ze Střepů za pomoc s přípravou sálu a sloupeckým hasičům za zajištění perfektního servisu na obsluze u baru. Obrovský dík pak patří všem sponzorům a návštevníkům, kteří podporou tomboly přispěli na skvělou věc. Výtěžek činí krásných 60000,- a bude kompletně použit na nákup vybavení relaxačních koutků pro naše děti. Děkujeme.

Sponzoři 8. plesu davelské školy:

Městys Davle
Taverna Thessaloniki Davle
Řeznictví a uzenářství U Dolejších Davle
Paní Třebenská
Kebabárna Davle
Ella má kávu
Fregatta Měchenice
Cukrárna Armani Davle
Slancovi
Chrastilovi
Sýkorovi
Zrnovi
Hrubých
Jaroslav Klika
Měchenická pekárna
Milujeme točenou
Jaromír Dlesk
Zelenina Petr Fábera
Shape studio – kadeřnictví Měchenice
Pedikůra Davle – Martina Špůrová
Cukrárna Davle Marina
Centrum Spirit Davle
KV CAR Davle
Vinařský dvůr Měchenice p. Laššák
Petr Švejda www.chovatelky-davle.cz
Jiří Wolf Petrov
Václav Silbernágl
Stavebniny Dakar Měchenice
Florenti – květinový ateliér Měchenice
Květiny Uchytilová Davle
p. Vladislav Borovička
Stáj Urban Bojanovice
Petra Měšťanová - Fisio Davle
Měchenická pekárna
Cafébar Sloup
Café Ella Štěchovice
Myslivecký spolek Malá Lečice
Robert Piskáček
Zelenina Štěchovice
Europosters
Sukovi
Koudelkovi
Alena Rousová
Pizza Fregatta
Řezáč – Peštová s. r. o.
PFA
Restaurace Maják Štěchovice

 …a mnoho dalších dárců, velmi děkujeme!

 

DŮLEŽITÉ TELEFONY


kancelář školy: 257770452

ředitelka školy: 605375730

školní jídelna: 608010913

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A ODKAZY


  PRO UČITELE


 

školní email

ZŘIZOVATEL


 

Městys Davle


ADRESA ŠKOLY


Základní škola Davle

Školní 96, 252 06 Davle

email: reditel@zs-davle.cz


IČO: 47005319 | DIČ: CZ47005319

(ID DS): wwnnk9y

Číslo účtu: 2201841876/2010

REDIZO: 600053407

Copyright © 2013 - 2016 Základní škola Davle | Všechna práva vyhrazena | 

Informace o webu | zpětná vazba |