ZÁKLADNÍ ŠKOLA DAVLE

UČÍME SE PRO ŽIVOT

Přihlášení

povolaniV obou osmých ročních na konci letošního roku bilancujeme a hodnotíme, jak jsme na tom se znalostmi a připraveností pro příští rok, kdy děti čeká velké rozhodnutí a obtížný úkol: vybrat vhodné školy a pak se na ně také dostat při přijímacím řízení. Věnovali jsme čas zkušebním testům z češtiny i matematiky, aby žáci zažili ten pocit, jaké to je při přijímačkách a hlavně, aby si udělali představu, jak jsou na tom s vědomostmi, kde mají přidat, co vylepšit. Času není mnoho, i když se to zdá daleko. Následovalo odborné testování společností SCIO, na základě kterého si žáci a jejich rodiče mohou utvořit jasnější představu o tom, jaké jsou vlohy, talenty a dovednosti jednotlivých žáků a na základě těchto informací třeba lépe zvolit budoucí školu. A do třetice jsme v tomto týdnu s žáky obou osmiček prošli velmi užitečné stránky pro uchazeče, děti si mohly udělat profesní test předpokladů a pokusily se vybrat si dvě stěžejní školy, na které by mohly podat přihlášku. Hledaly si veškeré potřebné informace o tom, jaké parametry a kriteria musí splnit, aby je na danou školu vzali. Bylo to velmi užitečné a děkujeme paní učitelce Limprechtové, školní kariérní poradkyni, za to, jak nám práci připravila a jak s dětmi pracuje. Držíme palce do příštího roku!

Tým čj

DŮLEŽITÉ TELEFONY


kancelář školy: 257770452

ředitelka školy: 605375730

školní jídelna: 608010913

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A ODKAZY


  PRO UČITELE


 

školní email

ZŘIZOVATEL


 

Městys Davle


ADRESA ŠKOLY


Základní škola Davle

Školní 96, 252 06 Davle

email: reditel@zs-davle.cz


IČO: 47005319 | DIČ: CZ47005319

(ID DS): wwnnk9y

Číslo účtu: 2201841876/2010

REDIZO: 600053407

Copyright © 2013 - 2016 Základní škola Davle | Všechna práva vyhrazena | 

Informace o webu | zpětná vazba |