ZÁKLADNÍ ŠKOLA DAVLE

UČÍME SE PRO ŽIVOT

Přihlášení

 cepiceInformace o zápisovém lístku 

  1 . K čemu slouží zápisový lístek:

  K potvrzení úmyslu uchazeče stát se žákem příslušného oboru vzdělání na dané střední škole.

  1. Povinnost odevzdat zápisový lístek se vztahuje:

 Pouze na uchazeče o denní formu studia, nevztahuje se na jiné formy vzdělávání (dálková, večerní, kombinovaná, distanční), nástavbové studium, zkrácené studium s maturitní zkouškou a zkrácené studium s výučním listem.

Kde uchazeč obdrží zápisový lístek:

 Uchazeč obdrží zápisový lístek na u Mgr. Radky Limprechtové. Žáci devátého ročníku den po přijímacích zkouškách, uchazeči o studium na osmiletých a šestiletých gymnázií – e-mail od zákonných zástupců s informací o přijetí na střední školu.(taktéž po přijímacím řízení a zveřejnění výsledků.)

Každý uchazeč o vzdělání ve střední škole, který se účastní přijímacího řízení pro následující školní rok, obdrží pouze jeden zápisový lístek.

  1. Postup při odevzdávání zápisového lístku:

 Svůj úmysl vzdělávat se v dané střední škole potvrdí uchazeč nebo zákonný zástupce nezletilého uchazeče odevzdáním zápisového lístku řediteli školy, který rozhodl o jeho přijetí ke vzdělávání, a to nejpozději do 10 pracovních dnů ode dne oznámení rozhodnutí. Zápisový lístek lze uplatnit jen jednou, nelze ho vzít zpět.  To neplatí v případech kdy:   - uchazeč chce uplatnit zápisový lístek na střední škole, kde byl přijat na základě kladného odvolání; - uchazeč již uplatnil zápisový lístek v rámci přijímacího řízení do oborů s talentovou zkouškou a následně byl přijat do oboru vzdělání na „klasické“ střední škole (nevztahuje se na ně § 62 nebo § 88 školského zákona). 

 Zápisový lístek se také považuje za včas odevzdaný, pokud byl v této lhůtě předán k přepravě provozovateli poštovních služeb.  

Zápisový lístek vzor - ke stažení

V případě dotazů pište na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

DŮLEŽITÉ TELEFONY


kancelář školy: 257770452

ředitelka školy: 605375730

školní jídelna: 608010913

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A ODKAZY


  PRO UČITELE


 

školní email

ZŘIZOVATEL


 

Městys Davle


ADRESA ŠKOLY


Základní škola Davle

Školní 96, 252 06 Davle

email: reditel@zs-davle.cz


IČO: 470053197 | DIČ: CZ47005319

(ID DS): wwnnk9y

Číslo účtu: 0383735329/0800

REDIZO: 600053407

Copyright © 2013 - 2016 Základní škola Davle | Všechna práva vyhrazena | 

Informace o webu | zpětná vazba |