ZÁKLADNÍ ŠKOLA DAVLE

UČÍME SE PRO ŽIVOT

Přihlášení

1. ročník oblíbené národní soutěže Sportovní den mládeže s TAJV v Davli byl zrealizován ve čtvrtek 26.5.2022 v dopoledních hodinách na venkovním multifunkčním sportovišti. Jednalo se o semifinálové kolo z celkového počtu 250 turnajů v České republice. Vybraných 60 žáků a žákyň vytvořilo celkem 10 smíšených týmů, které se na hřišti utkaly ve fotbale, florbale, házené, frisbee a tenise.  Nejlepší tým postoupil do závěrečného finále, kde na jeho členy čekal rozstřel o tři postupová místa. Z vítězství se nakonec zaslouženě radovali Pavel Lundák, Martin Budil a Filip Vojík. Finalisté semifinálového turnaje v Davli získali upomínkové diplomy, věcné odměny a mnoho dalších sponzorských cen. Společně s cenami obdrželi finalisté vstupenku na závěrečný celorepublikový turnaj  (Národní finále v Poděbradech), který se bude konat v předvánočním termínu 3.12. – 4.12.2022. Na tomto turnaji budou postupující hráči reprezentovat zejména základní školu, městys Davle a Středočeský kraj. Vítěz Národního finále v Poděbradech převezme putovní pohár TAJV od ministra školství, mládeže a tělovýchovy, Mgr. Petra Gazdíka.

Sportovní den mládeže s TAJV v Davli byl zrealizován za podpory Městyse Davle, Krajského úřadu Středočeského kraje a partnerů projektu.