stanSláva nazdar výletu, nezmokli jsme, už jsme tu! Žáci 7.A se zdárně navrátili v pátek odpoledne z dvoudenního tábornického výletu v jižních Čechách, který naštěstí proběhl téměř bez jediné kapky deště a bez jediné bouřky či blesku :-). Vyrazili jsme ve čtvrtek ráno do Prahy na vlak, směr Plzeň, přestup na vlak do Horažďovic a odtud dlouhou pěší túrou v předbouřkovém horku a dusnu do Střelských Hoštic, kde jsme rozbili stany a u příjemně chladivé Otavy zakempovali. Zvládli jsme vše jen s jedním puchýřem na noze, zato v opravdu svižném tempu a s batohy na zádech! Jste dobří, táborníci :-).

V podvečer proběhlo skákání na oblíbené obří trampolíně, koupání v řece a potom už jsme vyrazili za našimi kamarády do nedaleké školy v přírodě opékat buřtíky, hrát hry a zpívat a hrát na kytaru. Bylo to moc fajn, večer jsme si užili a za tmy se přesunuli zpět do kempu a ještě si zahráli pár písniček. Díky, paní učitelko Hanko Lynch, za skvělý doprovod na kytaru! :-). Jako správní táborníci jsme rozestavili hlídky a ejhle! Vyplatilo se! Starší spolužáci neodolali a přišli nás v noci trochu přepadnout. Bylo to dobrodružství o to větší, že naše hlídky byly opravdu ve středu a hlídaly do všech čtyřech stran, a tak jim záškodníci neunikli! Noční přepad jsme vyhráli a tábor ubránili. S mnoha zážitky pak šli spát a ráno vyskočili do krásného horkého dne, ještě trochu si zařádili na trampolíně, předvedli jim tam pár salt a pak už jsme se vydali směr Praha a domov. Pátek byl výjimečně horký den, a tak jsme ocenili prostředí chladivého luxusního linkového autobusu. Díky všem za zážitky, deváťákům, učitelům i vám - táborníci! Bylo to prima a těšíme se zase příště!

Video1 Video2

PCH