ZÁKLADNÍ ŠKOLA DAVLE

UČÍME SE PRO ŽIVOT

Přihlášení

logo newMalá skupinka žáků osmé třídy se vydala ve úterý 23.1. 2024 na SPŠ stavební do Prahy, aby si rozšířila své obzory. Letos jsme jeli zatím jen se zájemci o obory stavebnictví, architektura a interiérový desig. Na podzim, až střední škola vyhlásí další termíny projektových dnů, objednáme návštěvu pro další zájemce.  Je totiž skvělé vidět na vlastní oči, jak škola funguje, jaká atmosféra tam panuje a jestli obor, o němž si myslíte, že je ten pravý, opravdu pravým je.

Příští  školní rok čeká všechny osmáky obtížné rozhodování, které ovlivní jejich životy. Aby mohli rozvážně promyslet, kudy se na další cestě vzděláním vydají, chceme takovýchto nabídek využívat, nejen na této škole, ale ji dalších středních školách.

 

Paní profesorky (průvodkyně školou) vysvětlili systém od prvního do posledního ročníku, studijní obory a následné uplatnění v reálném životě. Naši žáci si prakticky vyzkoušeli i projektování v 3D prostřednictvím programu. Jestli žáky škola a její obory zaujaly, se pozná příští rok, až budou vyplňovat přihlášky. Každopádně to byl zážitek. Příjemné bylo i to, že potkali své bývalé spolužáky a slyšeli, jaká škola z jejich pohledu je. Podle jejich slov - náročná, připraví do života a pokud ji chcete zvládnout, musíte se snažit vy. Protože za vás to nikdo neudělá...

DŮLEŽITÉ TELEFONY


kancelář školy: 257770452

ředitelka školy: 605375730

školní jídelna: 608010913

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A ODKAZY


  PRO UČITELE


 

školní email

ZŘIZOVATEL


 

Městys Davle


ADRESA ŠKOLY


Základní škola Davle

Školní 96, 252 06 Davle

email: reditel@zs-davle.cz


IČO: 47005319 | DIČ: CZ47005319

(ID DS): wwnnk9y

Číslo účtu: 2201841876/2010

REDIZO: 600053407

Copyright © 2013 - 2016 Základní škola Davle | Všechna práva vyhrazena | 

Informace o webu | zpětná vazba |