ZÁKLADNÍ ŠKOLA DAVLE

UČÍME SE PRO ŽIVOT

Přihlášení

DSC 0867Ve středu 1. listopadu jsme zahájili další sezónu Klubu mladého diváka v počtu sedmnácti žáků 8. a 9. ročníku. Jako první jsme navštívili Divadlo Spejbla a Hurvínka v pražských Dejvicích, kde jsme zhlédli představení Spejbl versus Drákula autorek Heleny Philippové a Heleny Štáchové. A jaké byly ohlasy našich žáků?

Náš výlet začal již zábavnou cestou. Po vstupu do divadla jsme se vyfotili s velmi pěknými postavami Spejbla, Hurvínka, Máničky a Žeryka a následně jsme šli rovnou do sálu. Představení bylo velmi zábavné a mělo zajímavý děj. Moc se nám líbilo. M. Vltavská 9. tř.

Divadlo se mi líbilo. Představení bylo humorné a docela zajímavé. V. Rishko 9. tř.

V divadle se nám moc líbilo. Sice jsem se trošku bál jestli se mi to bude líbit, když to bude loutkové, ale bylo to super. Kdyby příští nebylo loutkové, docela bych to ocenil. D. Žemlička 8. tř.

Museli jsme se rozdělit do skupinek na odložení kabátů, od kterých jsme nakonec stejně lístek ztratili. Dostali jsme číslo řady a sedadla, ale očividně jsme neuměli čísla, protože jsme stejně seděli na jiném sedadle. Mohli jsme si tam koupit předražené jídlo a pití, které jsme nemohli v tom divadle ani pít ani jíst. Závěrem - byla to zábava a bylo to super! J. Kureš 8.tř.

Ve středu jsme byli v divadle Spejbla a Hurvínka. V divadle byla i výstava všech loutek. Některé byly divné a některé vypadaly celkem hezky. Bylo to super. V. Neuman a M. Všetečka 8. tř. 

Příště nás čeká divadelní ztvárnění známé knihy povídek Květy Legátové - Želary. Tak se máme na co těšit. Mgr. Svatava Chrastilová, Ing. Tomáš Zunt.

 

 

 

DŮLEŽITÉ TELEFONY


kancelář školy: 257770452

ředitelka školy: 605375730

školní jídelna: 608010913

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A ODKAZY


  PRO UČITELE


 

školní email

ZŘIZOVATEL


 

Městys Davle


ADRESA ŠKOLY


Základní škola Davle

Školní 96, 252 06 Davle

email: reditel@zs-davle.cz


IČO: 47005319 | (ID DS): wwnnk9y

Číslo účtu: 0383735329/0800

REDIZO: 600053407

Copyright © 2013 - 2016 Základní škola Davle | Všechna práva vyhrazena | 

Informace o webu | zpětná vazba |